Garantili ve Sigortalı Taşıma Hizmetleri

Alanya Ankara Evden Eve Nakliyat

Alanya Ankara Evden Eve Nakliyat

Evini taşıyacak olanların en çok tercih ettiği Tayfun nakliyat, Alanya Ankara evden eve nakliyat taşımacılığında, öncü olmaya devam ediyor. Evin büyüklüğü ne olursa olsun, kaçıncı kat olduğu fark etmeden evden eve, ilden ile bütün nakliye işlemlerinizi güvenli şekilde yerine getiriyoruz.

Firma olarak daima müşterisinin yanında olan hizmet anlayışı içinde hızlı, güvenilir, işinde uzman kadromuz ve deneyimli şoförlerimiz ile bütün ev taşıma işlemlerini sigortalı nakliyat yapmaktayız.

Ev taşıma işlemleri birçok kişinin uykularını kaçırabilir, huzurunu bozabilir.   Bize ulaşarak hiçbir sıkıntı ve stres yaşamadan evinizi taşıtabilirsiniz. Müşterilerimizin istekleri doğrultasında bütün eşyaların paketleme işlemlerini yapmaktayız. Bu durumda sizin özel eşyalarınızı almanız yeterli oluyor.

Evini Alanya’dan Ankara’ya taşımak isteyen müşterilerimiz bizimle irtibata geçtiği zaman taşıma tarihi, evin kaç oda olduğu, kaçıncı katta olduğu ve kaçıncı kata taşınacağı bilgileri doğrultusunda planlama yaparak müşterilerimize teklif veriyoruz. Eşya ve evin durumuna göre araç ve asansör ayarlama işlemlerini yapıyoruz.

Nakliye hizmeti mutlaka tecrübe ve güvenirlik gerektirir. Taşıma sonrasında mağdur olmamak adına Tayfun nakliyat ile iletişime geçebilir sigortalı, güvenli ve hızlı biçimde evinizi taşıyabilirsiniz.

Alanya Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleriz

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle bütün nakliye işlemlerini sorunsuz ve güvenli yerine getirmenin haklı gururu ve mutluluğu içinde siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uzman taşımacılık hizmetlerimiz sırasında bütün çalışanlarımız güler yüzlü, kibar ve alanında tam tecrübeli olarak işini yapmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmemesi adına, ekiplerimiz işlerini titizlikle yerine getirir.

Belirlenen tarih ve saatte evde hazır bulunan çalışma arkadaşlarımız, eşyalarınızın ambalajlanması, beyaz eşyaların sökümü, kırılacak eşyaların belirlenmesi ve araç içerisine bütün eşyaların düzenli şekilde istiflenmesi işlemlerini büyük bir özenle yapar.

Yeni taşındığınız evde de bütün eşyaların kurulumu ve düzenli olarak yerleştirilmesi hizmetini sizin istekleriniz doğrultusunda yapılır.

Kırılacak eşyalar için içi havalı pat pat naylon kullanırız. Oturma gurubu gibi eşyaların çizilmemesi adına streç film ve örtü kullanıyoruz. Taşıma sırasında eşyaların hasar almamasına özen göstererek işimizi yaparız.

İhtiyacınız olan Alanya Ankara evden eve nakliyat işlemlerini son teknoloji sistemlerini kullanarak yapmaktayız. Yılların verdiği tecrübeyi teknoloji ile harmanlayarak işinde profesyonel olmuş nakliye firmamız her daim kalitenin ve üstün hizmetin bir numaralı sahibi olmuştur ve olmaya da devam etmektedir.

Alanya Ankara Evden Eve Nakliyat

Alanya Ankara Evden Eve Nakliyat Taşıma Fiyatları

Taşıma işlemi öncesinde genellikle fiyat arayışına giren müşterilerimize fiyat vermeden önce eve gidip bakmayı tercih ediyoruz. Taşınacak olan evin büyüklüğü, kaçıncı katta yer aldığı, asansör gerekip gerekmediği ve yeni evin kaçıncı katta olduğuna göre fiyat belirlemekteyiz.

2+1 ev ile 3+1 evin fiyatları farklılık göstermektedir. Aynı zamanda asansör gerektiren taşımalarda da fiyatlar değişmektedir.

Evden eve taşıma konusunda en uygun fiyata, sigortalı olarak ve güvenle nakliye hizmetlerinizi yerine getiririz. Nakliye ücretini belirlediğimiz kriterler şunlardır.

  • Taşınacak evler veya iller arasındaki mesafenin uzaklığı.
  • Taşınması gereken eşyaların miktarı.
  • Taşınacak eşya miktarına bağlı olarak kaç tane eleman gerektiği.
  • Nakliye sırasında gerekecek aracın büyüklüğü.
  • Taşınması gerekli olan eşyalar için gerekecek ambalaj malzemesi miktarı ve malzeme türü.
  • Taşıma öncesinde eşyaların kim tarafından toplanacağı.
  • Taşınma sırasında asansör gerekip gerekmediği gibi konular göz önünde bulundurularak fiyat belirliyoruz.

Taşıma işlerinde cazip fiyat politikasını tecrübe ve teknoloji ile bir araya getirerek müşterilerimizi en güzel şekilde mutlu etmeye çalışıyoruz. Gerektiği durumda asansörlü nakliye yapmaktayız. Taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi adına şoförlerimiz ayrıca hassasiyet gösteriyor.

Ev taşımanın sizler için önemini ve zorluğunu göz önünde tutarak işimizi yapıyor ve sizlere ve sevdiklerinize güven sunuyoruz. Sadece bugünü değil yarınları da düşünerek müşteri memnuniyeti odaklı taşıma yapıyoruz.

Alanya Ankara evden eve taşıma ihtiyaçlarınızda sizde öncelikli olarak Tayfun nakliyatı tercih edebilir, kaliteyi ve güveni aynı anda bulabilirsiniz. Geçmişin verdiği tecrübe ve güçlü referanslarımızı baz alarak evden eve taşıma işlemlerinizde bizi tercih etmelisiniz.

Yüzlerce müşterimiz gibi sizde, Alanya Ankara evden eve nakliyat işlerinizde bizi tercih ederek uygun fiyat seçenekleriyle sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimizden en hızlı ve güveni şekilde yararlanabilirsiniz.

Alanya Ankara Evden Eve Nakliyat

 

Alanya Ankara arası ev taşıma hizmetini Tayfun Nakliyat olarak, sektörün lider ve önde gelen firmalarından biriyiz. Ev taşıma sürecinin önemini ve zorluklarını tamamen anlayarak, yılların vermiş olduğu deneyimle her zaman en iyi sonuçları hedefleriz. Eşyalarınızı güvenli, hızlı ve tam zamanında yeni adreslerine ulaştırmak konusunda iddialıyız. İşini tutkuyla yapan uzman ekibimiz, her bir eşyanızı özenle taşır ve yerleştirir. Modern ve gelişmiş teknolojik ekipmanlarımızla nakliye sürecini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek, size stres olmaktan uzak bir taşınma deneyimi sunarız. Taşınmanın sadece eşyaları bir yerden başka bir yere taşımaktan ibaret olmadığını, aynı zamanda hayatınızın ve hatıralarınızın taşındığı bir süreç olduğunu biliyoruz ve bu sorumluluğu en yüksek düzeyde taşıyoruz. Tayfun Nakliyat olarak, taşınma konusunda güvenebileceğiniz bir adresiz.

Alanya Evden eve nakliye sektöründe sayısızca Uab tarafından verilen K-3 belgesi olmayan korsan nakliyat firması bulunmaktır. Vergi mükellefi olmayan K-3 belgesi bulunmayan bir yerden temin ettiği araç ile korsan taşımacılık yapan nakliye şirketlerinize dikkat etmenizi rica ediyoruz. Her zaman K-3 belgesine sahip firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

 

 

 

Leave a comment