Garantili ve Sigortalı Taşıma Hizmetleri

Alanya Bursa Evden Eve Nakliyat

Alanya Bursa Evden Eve Nakliyat

Taşıma konusunda yılların tecrübesi olan firmamız Alanya Bursa evden eve nakliyat işlerinde sizin en yalın dostunuz konumundadır. Firma olarak bütün ev nakliye işlemleriniz itina ile yerine getirilir.

Yılların birikimi tecrübemiz ile her zaman kaliteli ve güvenli hizmeti siz kıymetli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Ev taşımaya karar verdiğinizde bir telefon uzaklığında olan firmamız ile iletişime geçerek her konuda bilgi alabilir, fiyat sorabilirsiniz.

Taşıma esnasında dikkat edilecek bütün konulara en ince detayına kadar özen göstererek paketleme, söküm ve kurulum işlemlerini yerine getiririz.

Mutfak eşyalarının kırılgan olduğunu göz önünde bulundurarak kırılabilecek formdaki eşyalarınızı dikkatli biçimde paketleyip, hassasiyetle taşıma işlemini yapmak gereklidir. Hiçbir eşyanın zarar görmemesi adına en kaliteli ambalajları kullanmayı tercih etmenin yanında, işini özenle yapan ekiplerde gereklidir.

Nakliye sırasında oluşabilecek hasarlara karşı bütün eşyalarınız sigortalı nakliyat şeklinde garantisiyle taşımaktayız.

Alanya Bursa Evden Eve Nakliyat

Alanya Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmet Detaylarımız

Ev eşyaları tek tip malzemeden değil farklı malzemelerden oluşuyor. Mutfak eşyalarını toplarken dikkat edilmesi gereken ambalaj ve paketleme ile salon takımı ambalaj ve paketlemesi Farklıdır.

Firmamız isterseniz bütün eşyaları en hassas şekilde paketleyerek taşıma işlemlerini yerine getirir. Ev toplama ve paketlemeye vakit bulamayan veya toplamak istemeyen müşterilerimizi bu konuda yardımcı oluyoruz.

Mutfak eşyalarını hassas yapısından dolayı farklı tekniklerle paketleriz. Örneğin bardakların önce iç ve dış kısmına gazete kağıtları koyarak tamamen sararız.

Çizilmeye karşı duyarlı olan eşyaların yumuşak dokulu bezlerle sarılarak ambalajlanması gerekir. Yemek takımı gibi ürünler havlulara sarılarak pat pat muşambayla sarılır.

Tencere ve tavalar kutuya yerleştirilirken çapraz şekilde yerleştirilmelidir. Mutfak eşyalarının ambalajlanması bittiğinde sınıflandırılarak kolileme yapılır.

Salon takımı gibi ürünler önce yumuşak bezle sonra streç filmle sarılarak çizilmesi ve zarar görmesinin önüne geçilir.  Bizim toplamamızı isteğiniz durumlarda yukarıda belirttiğimiz konulara özen gösterilerek ambalaj ve paketleme işlemlerini yaparız.

Asansörlü Nakliyat

Taşınacak evin bulunduğu kat sayısına göre asansör temini yapılarak Alanya Bursa evden eve nakliyat işlemlerini güvenle yaparız.

Ev taşıma işlemlerinde daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli olan asansörlü nakliyat hizmeti sunan firmamızı tercih ederek taşıma işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Asansörlü kullanılması yukarı veya aşağı taşıma sırasında, eşyaların hasar almasını en aza indirir. Ağır eşyalar bile (beyaz eşya, koltuk takımı vb.) sorunsuz ve zahmetsiz şekilde taşınır.

En önemlisi de yüksek katlı binalarda taşıma işlemlerini çok kolaylaştırır. Asansörlü nakliyatın sağladığı faydalar sayesinde hızlı ve güvenli taşıma işlemi yapılmış olur.

Firma olarak asansörlü taşıma işlemlerini tercih ederek hizmet veriyoruz. Bu sayede hem sizin eşyalarınız güvenle ve hızlıca taşınıyor, hem de oluşabilecek kazaların önüne geçiliyor.

Taşıma sırasında insan gücüyle gidemeyecek fazla kilodaki birden fazla eşyayı, aynı anda asansör ile taşımak mümkündür. Şehirler arası nakliyede lider olan firmamız Alanya Bursa evden eve nakliyat işlerini titizlikle yerine getirir.

Alanya Bursa Evden Eve Nakliyat Ücretlerimiz

Nakliye sürecinin her aşamasını en ince detaylarla yerine getiren firmamız hem fiyatıyla hem de kalitesiyle sektörde adını duyurmuştur. Fiyatlarımız makul seviye de olup müşterilerimizin bütçesini önemsemekteyiz.

Kaçıncı katta oturduğunuz, eşyalarınızın miktarı ve taşındığınız evin durumu nakliye ücretlerinde etki etmektedir. Fiyatlarımızın uygun olması ve müşteri memnuniyeti dönüşlerimiz sayesinde müşteri kitlemizi her geçen gün artırmaktayız.

Nakliye fiyatlarımızı belirlerken bütçelerinizi sarsmayacak ve piyasanın ortalamasını göz önünde bulundurarak ücret vermekteyiz.

Alanya Bursa Evden Eve Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında

En ücra köşelere kadar hizmet götüren firmamız, Tayfun nakliyat güvencesiyle 12 ay, 24 saat uzman taşımacılık farkıyla hizmet vermektedir.

Müşterimizle randevulaştığımız saatte taşıma işine başlamaktayız. Zaman ve planlama olarak müşterilerimizi mağdur etmeden her daim işimizin başında olmaktayız.

Taşıma sorunlarına hızlı ve pratik çözümler üreterek müşterilerimizin taşınma işini kolaylaştırmaktayız. Sürekli kendimizi yenileyerek müşteri odaklı çalışmaktayız.

Hem güvenilir hem de deneyimli ekimizle şeffaf fiyatlarımızı birleştirerek mükemmel sonuçlar çıkarmaktayız. Hizmet sürecince sigortalı nakliyat güvencesiyle eşyalarınızı emin ellere teslim etmenizi sağlamaktayız.

Ayrıca geniş araç filomuz sayesinde her evin eşyasını en uygun araç ve en uygun fiyata taşımaktayız. Güler yüzlü ve çalışkan kadromuzla Alanya Bursa evden eve nakliye işini hassasiyetle yapmaktayız.

Alanya Bursa Evden Eve Nakliyat

 

 

Alanya Evden eve nakliyat  sektöründe sayısızca Uab tarafından verilen K-3 belgesi olmayan korsan nakliyat firması bulunmaktır. Vergi mükellefi olmayan K-3 belgesi bulunmayan bir yerden temin ettiği araç ile korsan taşımacılık yapan nakliye şirketlerinize dikkat etmenizi rica ediyoruz. Her zaman K-3 belgesine sahip firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Leave a comment