Garantili ve Sigortalı Taşıma Hizmetleri

Alanya Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Alanya Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Alanya Gaziantep arası taşıma işlemlerine ihtiyacınız varsa Tayfun Nakliyat ekibimiz gereken tüm hazırlıkları yaparak ideal bir hizmet sunacaktır.

Alanya Gaziantep evden eve nakliyat firmamız Gaziantep’e göndereceğiniz eşyalarınız için uygun kurumsal çalışma anlayışı sunacaktır. Beklentilerinizi karşılayan nakliyat süreçlerinde evden eve ve iş yeri taşıması şeklinde hizmet veriyoruz.

Alanya Gaziantep Nakliyat 

Alanya’daki eşyaları parça veya tam araç şeklinde Gaziantep’e gönderecekseniz, tam tersi istikamet taşıma istiyorsanız hizmetinizdeyiz. Başvurularınız bizler için baştan sona titizlikle karşılanacaktır. En iyi hizmeti vermek adına beklediğiniz tüm süreçleri iyi şekilde yönetmeye gayret ediyoruz.

Deprem bölgesine göndermek istediğiniz malzemeler için çuvallar ve paletlerle uygun bir sonuç veriyoruz.   Kurumsal nakil işlemlerini gerektiren her ayrıntı konusunda titizlikle işlem yapmaktayız.  Sektöre iyi bir çözüm sunabilmek adına gereken her işlemde kurumsallıktan ödün vermemekteyiz.

Alanya Gaziantep evden eve nakliyat ekibimiz taşıma ve sürücülük konusunda gereken eğitimleri alan kişilerdir. Ekibimiz devamlı olarak kendisini geliştiren bir süreçte yer almaktadır. Yenilenen teknolojik özellikleri bilerek hareket ediyor, araçlarımızı doğru bir şekilde optimize ediyoruz.

Alanya Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Avantajları

Nakliyat işlemlerini asansörlü yapmanız gerekiyorsa bu işlem araca bağlı olarak baştan avantajlı bir süreçtir. Asansör mekanizması yüksek katlara ulaşımı sağlayan bir mekanizma olarak bir zorunluluğu ifade eder. Normal koşullarda 10 katlı binaya eşya gönderirken zorlanırsınız. Yani eşyalara özel asansör yoksa asansörlü nakliyat aracı size epey avantaj sağlayacaktır.

 • Yüksek katlara kolayca ağır eşyaları taşıtma olanağı bulursunuz.
 • Güvenli nakliyat yapılması için en uygun hizmetlerimizden biridir.
 • Eşyaları dengede tutan mekanizma olduğu için tamamen güvenli bir işlemdir.
 • Araç kapasitesi dışında bir taşıma olmayacağı için sorunsuz bir kaldırma ve indirme sağlanır.

Asansörlü nakliyat işlemlerinde zor bir durumu hızlı ve ekonomik şekilde çözmüş olursunuz.  İşçilik ücretleri bakımından daha uygun sonuçlar bulacağınız bir hizmettir. Özellikle apartmanlara nakil sürecinde iki tane yüksek kattan işlem olacaksa, zaman artınız çok daha fazla olacaktır.

Sigortalı Nakliyat Avantajları

Uzman taşımacılık yaptırmak isteyen müşterilerimiz için sigortalı hizmetlerimizden faydalanmalarını öneriyoruz. Anlaşmalı olduğumuz sigorta firmamızla görüşmeleri tamamladığımızda, sözleşme içeriğine göre bir işlem gerçekleşecektir.

 • Ücretsiz ekspertiz eşyaları listeli halde güvence altına alır.
 • Sözleşme kapsamını sizlere aktaran ekibimiz hangi durumlarda ne gibi ödemeler olduğunu açıklığa kavuşturur.
 • Deprem, sel, beklenmeyen kazalar, yolda kaya çıkması, kontrol dışı sorunlarda eşyalarınız zarar gördüyse bunu sigorta firması karşılar. Fakat başlangıç aşamasında sözleşmeyi imzalamış olmalısınız.

Sigortalı nakliyat hizmetlerini daha kurumsal bir düzlemde aldığınızı fark edersiniz. Evden eve nakliyat işlemlerini önemseyen Tayfun Nakliyat tüm hizmetlerde doğru bir prosedüre odaklanır.

Alanya Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Parça Taşımacılık Avantajları

Parça taşımacılık hizmetlerimiz en ekonomik ve avantajlı faaliyetlerimiz arasındadır. Birçok müşterimiz, kurumsal ve evden eve nakil süreçlerinde kendine özel bir alanda taşımanın artısını bulabiliyor.

 • Parça taşımacılık sizi boş yere tüm araç kiralamaktan kurtaran bir hizmettir. Birkaç parça malzemeniz veya araç tümünü doldurmayan eşyaları boş yere fazla ödeyerek nakletmemiş olursunuz.
 • Parça taşımacılık bazen bir iki gün gecikse bile erken başvuru ile aradaki açığı kolayca kapayabilirsiniz. Tüm araç dolmasını beklediğimiz için, dağıtım süreci ile beraber bir iki günlük gecikme olabilir. Genellikle iki gün içinde taşıma işlemlerini tamamlamış olmaktayız.
 • Para harici yasal her malzemenizi çok güvenli bir şekilde taşıma fırsatınız olur. Takı ve benzeri çok değerli malzemeleriniz için sigortalı nakliyat talebinde bulunabilirsiniz.
 • Montaj, de monte gibi hizmetleri parça taşıma işlemlerinde isteyebilirsiniz. Taşınacak malzeme çok ağırsa ve tek parçaysa ek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Parça taşımacılıkta eşyaları özelliklerine göre konumlandırırken sınırlara dikkat ediyoruz. Müşterilerimiz arasında belirlenen eşya sınırı ile sorunsuz teslimat gerçekleştirilmektedir.

Alanya Gaziantep Nakliyat Fiyatları

Alanya Gaziantep arası taşımacılık ücretlerimizi belirleyen birçok etken bulunmaktadır. Öncelikle nakliyat piyasası geneline uygun bir prosedür uygulamakla yükümlüyüz. Taşımacılık sektörünü genel olarak etkileyen durumlara bağlı olarak firmamız da konum alıyor olacaktır.

Nakliyat fiyatları yol uzunluğundan etkilenir. Ne kadar uzun yol varsa fiyatlar da paralel olarak artar. Çünkü yakıt ücreti ve işçilik parası da bu kapsamda artışa geçer.

Malzeme miktarı ve araç büyüklüğü nakliye fiyatlarına etki eder.  Büyük ve tek araç kiralamak, parça taşımaya göre daha pahalı olabilir. Ancak ağır malzemeler de fiyatı artırabilir. Net bir fiyat talep etmek için Alanya Gaziantep evden eve nakliyat firmamıza başvurabilirsiniz.

 

Alanya Evden eve nakliyat  sektöründe sayısızca Uab tarafından verilen K-3 belgesi olmayan korsan nakliyat firması bulunmaktır. Vergi mükellefi olmayan K-3 belgesi bulunmayan bir yerden temin ettiği araç ile korsan taşımacılık yapan nakliye şirketlerinize dikkat etmenizi rica ediyoruz. Her zaman K-3 belgesine sahip firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

 

 

Leave a comment