Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Günümüzde yükselen binalar taşımacılık sektörüne oldukça zorluk çıkarmaktaydı. Kat sayısının yüksek olması, merdivenlerin yük taşımaya müsait olmaması, yük asansörünün bulunmaması gibi unsurlar taşınma süreci oldukça etkileyen unsurların başında geliyordu. Ta ki asansörlü taşımacılık hizmeti nakliye sektörüne girene kadar. Nakliye sektörüne yeni yeni girmekte ve günümüzün en son teknolojilerinden olan asansörlü taşımacılık nakliye sektörüne derin bir nefes vermiştir. Bunun yanı sıra yeni bir iş sahası oluşturmuş ve oldukça genişlemiştir.

Evden eve nakliyat sektöründe sürekli gelişmek ve son teknolojiyi kullanmak gerekmektedir. Vermiş olduğumuz hizmet, yakalamış olduğumuz kalite ve yılların getirisi tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimiz sayesinde sektörün öncü firmaları arasında yer alma başarısını kazandığımız için çok mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Tayfun Nakliyat olarak başta Alanya evden eve nakliyat olmak üzere tüm Antalya ve çevresine asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Günümüzün son teknolojileri ile sizlere hizmet sunmakta olan Tayfun Nakliyat Alanya evden eve nakliyat sektörüne de derin bir nefes vermiştir.

Taşınacağınız ev veya iş yerinde yük asansörü yoksa ve bina yönetimi asansörü kullanmanıza izin vermiyorsa asansörlü nakliyatı kullanmak en mantıklı seçimdir. Özellikle 3.kat ve yukarısı için eşyalarınızın zarar görmemesi adına asansörlü nakliyatı tercih etmek daha doğru olacaktır.

Tabi ki asansörlü nakliyatı kullanmanın da bazı şartları olabiliyor. Taşınacağınız yerin konumu bu durumda çok etken bir unsur. Kimi zaman bir ağaç bile asansörlü nakliyatın gerçekleşmesine engel olabiliyor. Bulunduğunuz sokağın cadde üzerinde olması, taşınacağınız evin penceresinin veya balkonun asansörlü nakliyata uygun olup olmaması da etken unsurlardan birkaçı.

Asansörlü nakliyatın en önemli kullanım sebeplerinin başında güvenli ve hızlı olması gelmektedir. Yeni bir akım olan asansörlü nakliyatı kullanan sayılı firmalardan Tayfun Nakliyat yenilikçi hareketleriyle müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

Eşyalarının zarar görmesinden tedirgin olan müşterilerimiz için bir huzur niteliğinde olan asansörlü nakliyat, hem nakliyat sırasında oluşabilecek hasarları engelliyor hem de siz değerli müşterilerimizi yaşadığı tedirginliklerden kurtarıyor.

Asansörlü nakliyat çoğu kişi tarafından ek bir maliyet olarak görülür. Asansörlü nakliyat sayesinde hızlı, kaliteli ve güvenli bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Tayfun Nakliyat sizleri düşünüyor ve siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetinin Avantajları

Daha konforlu bir taşınma süreci geçirmenizi sağlar.

Ekibimiz daha aktif bir çalışma sergileyecektir.

Eşyalarınızda oluşabilecek hasar ve yıpranma tehlikesini en aza indirmiş olursunuz.

Taşınma süreciniz çok daha hızlı olacaktır.

 

Tayfun Nakliyat olarak taşınma, depolamaya dair tüm sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Geniş kadrosu ve uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimizi taşınma stresinden kurtarıyor, sizlere bize duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür ediyoruz. Firmamız, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Tayfun Nakliyat olarak ambalajlama, sökme, takma, nakliye gibi işlemleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tayfun Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize anahtar teslim hizmet sunarak siz değerli müşterilimize hem zaman kazandırıyor hem de ekonomik olarak aile bütçenizi destekliyoruz.

Tayfun Nakliyat olarak sizlere teknolojik taşıma yöntemleri ile hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat yaparken her detaya dikkat ediyor, paketleme, mobilya montajı, taşıma gibi işlemleri uzman personellerimiz ile en kısa sürede yapıyoruz. Nakliye sırasında en ufak bir problemin yaşanması söz konusu bile değildir. Tayfun Nakliyat olarak bütçenizi düşünüyor tüm hizmetlerimizde en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Nakliye sektörüne derin bir nefes veren asansörlü taşımacılık hizmeti de sunan Tayfun Nakliyat yakaladığı %100’lük müşteri memnuniyeti ile başta Alanya olmak üzere sayılı nakliye firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Nakliye ve taşımacılık sektörüne yeni yeni girmekte olan asansörlü taşımacılığı bünyesinde bulunduran ve gün geçtikçe ailesini büyüten Tayfun Nakliyat nakliye ve taşımacılık sektörünün bütün teknolojilerini kullanarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

Tayfun Nakliyat olarak kapsamlı ve güvenli sigorta poliçeleri ile çalışarak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Böylece hem maddi hem manevi kayıpların önüne geçiyoruz. Eşyalarınızda kırılma, çizilme çarpma ve benzeri bir durum meydana gelirse nakliyat sigortası tarafından telafi edilecektir.

Tayfun Nakliyat olarak Sigortalı Nakliyat hizmetinde kamu görevlilerimizi destekliyor, kamu görevlilerimize özel ekstra indirimler sağlıyoruz…

Alanya Evden eve nakliye sektöründe sayısızca Uab tarafından verilen K-3 belgesi olmayan korsan nakliyat firması bulunmaktır. Vergi mükellefi olmayan K-3 belgesi bulunmayan bir yerden temin ettiği araç ile korsan taşımacılık yapan nakliye şirketlerinize dikkat etmenizi rica ediyoruz. Her zaman K-3 belgesine sahip firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Tayfun Nakliyat sizlerin memnuniyeti için 7/24 destek sunmaktadır…

 

 

 

 

Leave a comment