Kurumsal Ofis ve İş Yeri Nakliyatı

Kurumsal Ofis ve İş Yeri Nakliyatı

 

Gün geçtikçe büyümekte olan şirketler daha büyük ofislere ve iş yerlerine geçmek için ofis taşımacılığı hizmetine ihtiyaç duyuyorlar. Siz değerli müşterilerimizi en çok tedirgin eden konulardan biri de ofis taşımacılığı olduğunu biliyor, Tayfun Nakliyat olarak sizlerin memnuniyeti için her türlü önlemi alıyoruz.

Tayfun Nakliyat olarak yılların getirmiş olduğu tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kurumsal Ofis ve İş Yeri Nakliyatında dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de değerli evrakların ve klasörlerin kaybedilmeden muhafaza edilip yeni iş yerine taşınmasıdır. İşinde uzman ekimiz ile değerli evrak ve klasörlerinizi özel baloncuklu malzeme ile paketliyor, diğer eşyalardan ayrı tutmaya oldukça özen gösteriyoruz.

Ofis taşımacılığı sırasında evraklarınızın ve klasörlerinizin sırasının ve konumunun bozulmaması adına paketliyor, ardından nereden aldığımızı ve nereye konacağını üstüne yazarak evrak ve klasörlerinizin karışmasına engel oluyoruz.

Ofis taşımacılığında en önemli noktalardan biri işinde uzman ve köklü firmalar ile çalışmaktır. Tayfun Nakliyat olarak evini ve iş yerini taşıdığımız binlerce ailemizden tam not almayı başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Taşınacak olan ofisinizde ne kadar eşya ve yük olduğunun artık bir önemi kalmadı. Farklı boyutlardaki araçlarımız ile ofisinizdeki eşyaların büyüklüğü ve sizin isteğinize göre size hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Ofis ve İş Yeri Nakliyatı sırasında dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de sigortalı taşımacılık hizmetidir. Tayfun Nakliyat olarak sizleri düşünüyor, sigortalı ofis ve iş yeri taşıma hizmeti ile eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Bu sayede herhangi bir maddi veya manevi kayıp yaşanmasının önüne geçiyoruz. Ofis taşımacılığı sırasında siz değerli müşterilerimizin eşyalarının ve evraklarının zarar görmemesi adına her türlü tedbiri alıyor, gene de oluşabilecek problemlere karşı nakliyat sigortası yaptırmanızı öneriyoruz. Eşyalarınızda herhangi bir çizilme, ezilme, dökülme ve benzeri bir hasar oluşursa zararınız nakliyat sigortası tarafından telafi ediliyor.

Yeni taşındığınız ofisin merdivenlerin dar olması, yük asansörünün bulunmaması, yüksek bir katta bulunması ve benzeri sorunlar artık problem değil. Asansörlü taşımacılık sistemi de sunan Tayfun Nakliyat siz değerli müşterilerimizin daha hızlı ve güvenli taşınmasını sağlamaktadır.

Kurumsal Ofis ve İş Yeri Nakliyatı Neden Biz?

Eşyalarınız araç hareket etmeden sigortalanır ve sigorta belgesi tarafınıza iletilir.

Montaj ve de-montaj işlemleri tarafımızca yapılır.

Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız.

Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile yüksek kata taşınma probleminizi ortadan kaldırıyoruz.

Ortalama 5-7 saat de yeni ofisinizdesiniz.

Sizde güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişime geçmek.

Başta Alanya olmak üzere tüm Antalya ve çevresine hizmet sunan Tayfun Nakliyat iyi günler diler…

 

Tayfun Nakliyat olarak Kurumsal Ofis ve İş Yeri Nakliyatı, depolamaya dair tüm sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Geniş kadrosu ve uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimizi taşınma stresinden kurtarıyor, sizlere bize duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür ediyoruz. Firmamız, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Tayfun Nakliyat olarak ambalajlama, sökme, takma, nakliye gibi işlemleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tayfun Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize anahtar teslim hizmet sunarak siz değerli müşterilimize hem zaman kazandırıyor hem de ekonomik olarak aile bütçenizi destekliyoruz.

Tayfun Nakliyat olarak sizlere teknolojik taşıma yöntemleri ile hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat yaparken her detaya dikkat ediyor, paketleme, mobilya montajı, taşıma gibi işlemleri uzman personellerimiz ile en kısa sürede yapıyoruz. Nakliye sırasında en ufak bir problemin yaşanması söz konusu bile değildir. Tayfun Nakliyat olarak bütçenizi düşünüyor tüm hizmetlerimizde en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Nakliye sektörüne derin bir nefes veren asansörlü taşımacılık hizmeti de sunan Tayfun Nakliyat yakaladığı %100’lük müşteri memnuniyeti ile başta Alanya olmak üzere sayılı nakliye firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Nakliye ve taşımacılık sektörüne yeni yeni girmekte olan asansörlü taşımacılığı bünyesinde bulunduran ve gün geçtikçe ailesini büyüten Tayfun Nakliyat nakliye ve taşımacılık sektörünün bütün teknolojilerini kullanarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

Tayfun Nakliyat olarak kapsamlı ve güvenli sigorta poliçeleri ile çalışarak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Böylece hem maddi hem manevi kayıpların önüne geçiyoruz. Eşyalarınızda kırılma, çizilme çarpma ve benzeri bir durum meydana gelirse nakliyat sigortası tarafından telafi edilecektir.

Tayfun Nakliyat olarak Sigortalı Nakliyat hizmetinde kamu görevlilerimizi destekliyor, kamu görevlilerimize özel ekstra indirimler sağlıyoruz…

Alanya Evden eve nakliye sektöründe sayısızca Uab tarafından verilen K-3 belgesi olmayan korsan nakliyat firması bulunmaktır. Vergi mükellefi olmayan K-3 belgesi bulunmayan bir yerden temin ettiği araç ile korsan taşımacılık yapan nakliye şirketlerinize dikkat etmenizi rica ediyoruz. Her zaman K-3 belgesine sahip firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Tayfun Nakliyat sizlerin memnuniyeti için 7/24 destek sunmaktadır…

 

Leave a comment