Şehir İçi Taşımacılık

Şehir İçi Taşımacılık

Günümüzde kiraların sıklıkla artması sonucu evden eve nakliyat oranı oldukça yükselmiştir. Siz değerli müşterilerimizin evden eve nakliyat sürecinde doğru firmayı bulma, kaliteli hizmet anlayışı, eşyalarınızın zarar görmemesi ve benzeri konularda endişe duyduğunuzu biliyoruz. Tayfun Nakliyat olarak Alanya merkez olmak üzere şehir içi taşımacılık ve nakliyat sektörüne kaliteli bir hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin güven açısından duyduğu sıkıntıyı anlıyor, Tayfun Nakliyat olarak şehir içi evden eve nakliyat sözleşmesi yapıyoruz. Alanya başta olmak üzere tüm Antalya ve çevresine hizmet vermekteyiz. Şehir içi taşımacılık sırasında kendi kapalı kasa araçlarımız ile taşınma sürecini yürütmekteyiz. Kapalı kasa nakliyat araçlarımız sayesinde eşyalarınıza zarar gelme olasılığını da en aza indiriyoruz. Şehir içi nakliyat araçlarımız ana cadde ve sokaklara girebilecek boyutlardadır. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına göre farklı boyutlardaki araçlarımız ve ekipmanlarımız ile taşınma sürecini yönetmekteyiz.

Evinizde veya işyerinizde bulunan eşyalarınızı taşımak durumuyla sıklıkla karşılaşabilirsiniz. Son derece zorlu ve sıkıntılı olan bu süreçte eşyalarınızın düzgün paketlenmesinin yanı sıra taşıma sırasında da zarar görmemesi büyük bir önem taşır. Tayfun Nakliyat olarak şehir içi taşımacılık sırasında anahtar teslim taşımacılık hizmeti ile eşyalarınızı paketliyor nakliyat işlemi bittikten sonra montaj ve de-montaj işlemlerini yapıyoruz. Yılların bize sunmuş olduğu kaliteli hizmet anlayışı ve dürüstlüğümüzden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Şehir içi taşımacılık sırasında yol boyunca eşyalarınızın zarar görmemesi adına Tayfun Nakliyat olarak kırılabilecek eşyalarınızı tespit ediyor ardından özel baloncuklu malzeme ile kaplayarak herhangi bir zarar görmesinin önüne geçiyoruz. Tayfun Nakliyat olarak eşyalarınızı özenle kaplıyor, uzman ekibimiz ile en ufak bir hasar vermeden özenle taşıma işlemişini bitiriyoruz.

Şehir içi taşımacılık sırasında nakliyat sigortası şehirler arası taşımacılık da olduğu kadar önemsenmeye biliyor. Kısa mesafe olmasından ziyade şehir içi taşımacılık söz konusu olmasından dolayı olsa da nakliyat sigortasına sahip olmanız oldukça önemlidir. Tayfun nakliyat olarak sizleri düşünüyor, ev ya da iş yerinizde bulunan eşyalarınızın kaliteli bir paketlemeye ve doğru yerleştirilmeye karşın oluşabilecek hasar unsurlarının önüne geçilmesi için nakliyat sigortasına sahip olmanızı siz değerli müşterililerimiz adına öneriyoruz. Bu sayede herhangi bir maddi ve manevi kayıp yaşanmasının da önüne geçmiş oluyoruz.

Şehir içi taşımacılık nedir?

Şehir içi taşımacılık evinizde ve işyerinizde bulunan eşyalarınızın aynı şehir içinde başka bir noktaya taşınmasına verilen addır. Genel olarak eski evinizden veya işyerinizden yeni evinize veya işyerinize taşınması anlamında kullanılır. Bunun yanı sıra bir sektör haline gelmiş ve çalışma sahası genişlemiştir.

Şehir içi nakliyat kaç saat sürer?

Şehir içi taşımacılık hizmetimiz 1 iş günü içinde tamamlanmaktır. Taşıma süresi ortalama 5 ila 7 saat arasında tamamlanmaktadır. Tabi ki eşyalarınızın hacmi, oda sayısı ve kat durumu gibi unsurlar da taşınma süresini etkiletmektedir.

Tayfun Nakliyat olarak taşınma, depolamaya dair tüm sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Geniş kadrosu ve uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimizi taşınma stresinden kurtarıyor, sizlere bize duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür ediyoruz. Firmamız, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Tayfun Nakliyat olarak ambalajlama, sökme, takma, nakliye gibi işlemleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tayfun Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize anahtar teslim hizmet sunarak siz değerli müşterilimize hem zaman kazandırıyor hem de ekonomik olarak aile bütçenizi destekliyoruz.

Tayfun Nakliyat olarak sizlere teknolojik taşıma yöntemleri ile hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat yaparken her detaya dikkat ediyor, paketleme, mobilya montajı, taşıma gibi işlemleri uzman personellerimiz ile en kısa sürede yapıyoruz. Nakliye sırasında en ufak bir problemin yaşanması söz konusu bile değildir. Tayfun Nakliyat olarak bütçenizi düşünüyor tüm hizmetlerimizde en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Nakliye sektörüne derin bir nefes veren asansörlü taşımacılık hizmeti de sunan Tayfun Nakliyat yakaladığı %100’lük müşteri memnuniyeti ile başta Alanya olmak üzere sayılı nakliye firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Nakliye ve taşımacılık sektörüne yeni yeni girmekte olan asansörlü taşımacılığı bünyesinde bulunduran ve gün geçtikçe ailesini büyüten Tayfun Nakliyat nakliye ve taşımacılık sektörünün bütün teknolojilerini kullanarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

Tayfun Nakliyat olarak kapsamlı ve güvenli sigorta poliçeleri ile çalışarak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Böylece hem maddi hem manevi kayıpların önüne geçiyoruz. Eşyalarınızda kırılma, çizilme çarpma ve benzeri bir durum meydana gelirse nakliyat sigortası tarafından telafi edilecektir.

Tayfun Nakliyat olarak Sigortalı Nakliyat hizmetinde kamu görevlilerimizi destekliyor, kamu görevlilerimize özel ekstra indirimler sağlıyoruz…

Alanya Evden eve nakliye sektöründe sayısızca Uab tarafından verilen K-3 belgesi olmayan korsan nakliyat firması bulunmaktır. Vergi mükellefi olmayan K-3 belgesi bulunmayan bir yerden temin ettiği araç ile korsan taşımacılık yapan nakliye şirketlerinize dikkat etmenizi rica ediyoruz. Her zaman K-3 belgesine sahip firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Tayfun Nakliyat sizlerin memnuniyeti için 7/24 destek sunmaktadır…

 

Leave a comment