Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Evini ve işyerini taşıyacak müşterilerimiz eşyalarının zarar görmemesi adına her zaman tedirgin olurlar. Taşınacak eşyalar şehir içi  veya şehirler arası olup olmaması stres seviyesini dolaylı yoldan arttırmaktadır. Tayfun Nakliyat ile yapacağınız tüm nakliye işlemleri sigorta kapsamında olacağından dolayı sizleri stres ve tedirginlikten kurtarıyor derin bir oh çekmenizi sağlıyoruz.

Alanya evden eve nakliyat sektörüne yenilikçi bir bakış açısı sergileyen Tayfun Nakliyat siz değerli müşterilerimizin memnuniyet seviyesini yükseltmek için elinden geleni yapmaktadır.

Sigortalı nakliyat hizmeti nakliye sektöründe her koşulda talep edilse de ek bir maliyet olarak görülerek mesafeli yaklaşılmaktadır. Tayfun Nakliyat olarak anlaşmalı sigorta acenteleri ile yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde müşterilerimize en uygun fiyat garantisi ile sigortalı nakliye hizmetini sunmaya özen gösteriyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz nakliye hizmeti almaya karar verdiyseniz, kaliteli ve güvenilir bir nakliye firması ile çalışmanız gerekmektedir. Tayfun Nakliyat olarak sizleri düşünüyor ve sizlere sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızda çizilme, kırılma, ezilme ve benzeri durumlarda hasarınız nakliye sigortası tarafından karşılanacaktır. Böylece maddi ve manevi kayıp yaşanmayacaktır.

Tayfun Nakliyat olarak , Sigortalı Nakliyat hizmetinde  eşyalarınızın en ufak bir zarar görmemesi için en ince detayları ile bütün tedbirleri alıyoruz. Paketleme, montaj, de-montaj gibi işlemleri uzman ekibimiz ile dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kırılma ihtimali olan eşyalarınızı özel malzemeler ile paketliyor, daha sonrasında işaretleyerek diğer eşyalardan ayrı tutmaya oldukça özen gösteriyoruz.

Yine de oluşabilecek problemlere karşı nakliyat sigortası  yapmaya özen gösteriyoruz. Tayfun Nakliyat olarak bütçenizi de düşünüyor, eşyalarınız için bir teminat olan evden eve nakliyat sigortası ile ek masraflardan bütçenizi koruyabiliyorsunuz.

Uzman ekibimiz ile Alanya evden eve nakliyat merkez olmak üzere  Antalya evden eve nakliyat veya şehirler arası nakliyat konusunda uzmanlığımızı yıllardır kanıtlamaktayız. Prensipli, disiplinli ve kurumsal bir çalışma yürüten Tayfun Nakliyat sigortalı nakliyat sistemi ile çalıştığı için yıllardır olduğu gibi müşterilerine güven vermeye devam ediyor.

Nakliye ve taşımacılık işiniz olduğu zaman sigortalı taşımacılığı tercih etmeniz her zaman en iyisi olacaktır. Tayfun Nakliyat olarak bakliye süresi boyunca sizlerin yanında olmaktan, sizlere hizmet sunmaktan gurur ve mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Tayfun Nakliyat ve Taşımacılık olarak yıllardır süre gelen tecrübemiz ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Nakliyat sektörüne bir nefes veren tayfun nakliyat siz değerli müşterilerimizden tam not almaya devam ediyor. Kalitesi ve dürüstlüğünden asla ödün vermeyen Tayfun Nakliyat ailesi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Alanya merkezli bir nakliyat ve taşımacılık firması olan Tayfun Nakliyat tüm Antalya ve çevresine evden eve nakliyat hizmet sunmaktadır.

Hizmet bölgelerimizden bazıları;

Muğla ve ilçeleri, Mersin ve ilçeleri, Adana ve ilçeleri, Kaş, Kalkan, Kumluca, Fethiye, Kemer, Korkuteli, Akseki, Gazipaşa ve çevre mahalleridir.-

Tayfun Nakliyat olarak taşınma, depolamaya dair tüm sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Geniş kadrosu ve uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimizi taşınma stresinden kurtarıyor, sizlere bize duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür ediyoruz. Firmamız, kurumsal  bir hizmet anlayışına sahiptir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Tayfun Nakliyat olarak ambalajlama, sökme, takma, nakliye gibi işlemleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tayfun Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize anahtar teslim hizmet sunarak siz değerli müşterilimize hem zaman kazandırıyor hem de ekonomik olarak aile bütçenizi destekliyoruz.

Sigortalı Nakliyat
Sigortalı Nakliyat

Tayfun Nakliyat olarak sizlere teknolojik taşıma yöntemleri ile hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat yaparken her detaya dikkat ediyor, paketleme, mobilya montajı, taşıma gibi işlemleri uzman personellerimiz ile en kısa sürede yapıyoruz. Nakliye sırasında en ufak bir problemin yaşanması söz konusu bile değildir. Tayfun Nakliyat olarak bütçenizi düşünüyor tüm hizmetlerimizde en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Nakliye sektörüne derin bir nefes veren asansörlü taşımacılık hizmeti de sunan Tayfun Nakliyat yakaladığı %100’lük müşteri memnuniyeti ile başta Alanya olmak üzere sayılı nakliye firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Nakliye ve taşımacılık sektörüne yeni yeni girmekte olan asansörlü taşımacılığı bünyesinde bulunduran ve gün geçtikçe ailesini büyüten Tayfun Nakliyat nakliye ve taşımacılık sektörünün bütün teknolojilerini kullanarak  siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

Tayfun Nakliyat olarak kapsamlı ve güvenli sigorta poliçeleri ile çalışarak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Böylece hem maddi hem manevi kayıpların önüne geçiyoruz. Eşyalarınızda kırılma, çizilme çarpma ve benzeri bir durum meydana gelirse nakliyat sigortası tarafından telafi edilecektir.

Tayfun Nakliyat olarak  Sigortalı Nakliyat  hizmetinde kamu görevlilerimizi destekliyor, kamu görevlilerimize özel ekstra indirimler sağlıyoruz…

Alanya Evden eve nakliye sektöründe sayısızca Uab tarafından verilen K-3 belgesi olmayan korsan nakliyat firması bulunmaktır. Vergi mükellefi olmayan K-3 belgesi bulunmayan bir yerden temin ettiği araç ile korsan taşımacılık yapan nakliye şirketlerinize dikkat etmenizi rica ediyoruz. Her zaman K-3 belgesine sahip firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Tayfun Nakliyat sizlerin memnuniyeti için 7/24 destek sunmaktadır…

Leave a comment