Yeniden Montaj Hizmeti

Yeniden Montaj Hizmeti

Evini, iş yerini veya ofisini taşırken siz değerli müşterilerimizi en çok tedirgin eden konulardan birisi de montaj ve de-montaj hizmetidir. Günümüz mobilyalarını beyaz eşyalarını sökmek yeniden kurmak oldukça zor ustalıık gerektiren bir işlemdir. Özellikle taşınma sırasında eşyalarınıza de-montaj hizmeti sunarak sizleri büyük bir yükten kurtarıyor derin bir oh çekmenizi sağlıyoruz.

De-Montaj Nedir?

Bir ürünü oluşturan parçaların sistemli bir şekilde ayrıştırılmasına verilen addır.

Günümüzde çoğu nakliyat firması montaj ve de-montaj hizmeti sunmamaktadır. Tayfun Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizi düşünüyor, sizlerin hem vakit kaybetmemesi hem de yorulmaması adına bütün montaj ve Yeniden Montaj Hizmeti işlemlerini uzman ekibimiz ile hallediyoruz.

Günümüzde üretilmekte olan birçok mobilya ve beyaz eşya montaj ve de-montaj işlemi istemektedir. Tayfun Nakliyat olarak de-montaj sırasında söktüğümüz parçaları özel baloncuklu madde ile kaplıyor, işaretleyerek yeni evinizde veya iş yerinizde hızlı bir kurulum hizmeti sağlıyoruz.

Montaj ve de-montaj işlemi sırasındaki en önemli unsurlardan biri de sökülen parçaların kaybolmaması veya birbirlerine karışmamasıdır. Tayfun nakliyat olarak sökülen parçaları paketliyor ardından numaralandırarak kaybolmasının ve karışmasının önüne geçiyoruz.

Yeni evinizde veya iş yerinizde rahat etmeniz açısından numaralandırdığımız parçaları birleştiriyor 1 iş günü içinde bütün işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Montaj ve de-montaj işlemlerinin en önemli unsurlardan biri de nakliyat sigortasıdır. Montaj ve de-montaj sonrasında taşınacak olan eşyalarınız sigorta altına alınır. Bu sayede herhangi bir maddi veya manevi kayıp yaşanmasının önüne geçilir.

Yeniden Montaj Hizmeti ; Son dönemde artmakta olan nakliye fiyatlarına karşın fiyat politikamızı bozmuyor, en iyi fiyat garantisini siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Asker veya kamu görevlisi müşterilerimize özel bize sundukları hizmetten dolayı onlara gerekli indirimi sağlamayı borç biliyoruz.

Alanya evden eve nakliyat sektöründe yıllardır boy göstermekte olan Tayfun Nakliyat Yeniden Montaj Hizmeti sunduğu bu hizmetler ile müşterilerinden tam not almayı başarmış, kalitesi ve hizmeti ile dillerden dile dolaşarak sektörün boy gösteren firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Sizde kaliteli ve güvenli bir hizmet anlayışı ile hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizim ile iletişime geçmek. Tayfun Nakliyat olarak sizlere her daim kaliteli ve güvenli hizmet sunmak için çalışacağız.

Tayfun Nakliyat olarak taşınma, depolamaya dair tüm sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Geniş kadrosu ve uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimizi taşınma stresinden kurtarıyor, sizlere bize duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür ediyoruz. Firmamız, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Tayfun Nakliyat olarak ambalajlama, sökme, takma, nakliye gibi işlemleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tayfun Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize anahtar teslim hizmet sunarak siz değerli müşterilimize hem zaman kazandırıyor hem de ekonomik olarak aile bütçenizi destekliyoruz.

Tayfun Nakliyat olarak sizlere teknolojik taşıma yöntemleri ile hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat yaparken her detaya dikkat ediyor, paketleme, mobilya montajı, taşıma gibi işlemleri uzman personellerimiz ile en kısa sürede yapıyoruz. Nakliye sırasında en ufak bir problemin yaşanması söz konusu bile değildir. Tayfun Nakliyat olarak bütçenizi düşünüyor tüm hizmetlerimizde en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Nakliye sektörüne derin bir nefes veren asansörlü taşımacılık hizmeti de sunan Tayfun Nakliyat yakaladığı %100’lük müşteri memnuniyeti ile başta Alanya olmak üzere sayılı nakliye firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Nakliye ve taşımacılık sektörüne yeni yeni girmekte olan asansörlü taşımacılığı bünyesinde bulunduran ve gün geçtikçe ailesini büyüten Tayfun Nakliyat nakliye ve taşımacılık sektörünün bütün teknolojilerini kullanarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

Tayfun Nakliyat olarak eniden Montaj Hizmeti  kapsamlı ve güvenli sigorta poliçeleri ile çalışarak eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Böylece hem maddi hem manevi kayıpların önüne geçiyoruz. Eşyalarınızda kırılma, çizilme çarpma ve benzeri bir durum meydana gelirse nakliyat sigortası tarafından telafi edilecektir.

Yeniden Montaj Hizmeti

Alanya Evden eve nakliye sektöründe sayısızca Uab tarafından verilen K-3 belgesi olmayan korsan nakliyat firması bulunmaktır. Vergi mükellefi olmayan K-3 belgesi bulunmayan bir yerden temin ettiği araç ile korsan taşımacılık yapan nakliye şirketlerinize dikkat etmenizi rica ediyoruz. Her zaman K-3 belgesine sahip firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Tayfun Nakliyat sizlerin memnuniyeti için 7/24 destek sunmaktadır…

 

Leave a comment